Відкрите звернення Новогродівської організації політичної партії «Слуга Народу» до учасників політичного процесу

Объявление | 18:20, 22.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

Виборча кампанія-2020 перейшла у фінальну стадію. Вже у неділю, 25 жовтня, громадяни України зроблять свій вибір. Віддадуть голоси за кандидатів та політичні сили, які підтримують.

Ці місцеві вибори – дуже особливі. В них мова не про політику, не про владу чи опозицію, навіть не про відновлення миру чи мову. Місцеві вибори – це про вуличне освітлення та тротуари, нові дитячі садочки та школи, поліклініки та стадіони. Тільки так!

Обираючи депутатів місцевої ради, жителі кожної громади обирають шлях, яким буде розвиватися їх населений пункт. Люди голосують за конкретні проєкти та пропозиції.
Але вибір жителів громад повинен бути демократичним, вільним, а головне – свідомим.

Проте, деякі кандидати та політичні партії замість чесного змагання програм вдаються до використання брудних технологій, відвертих маніпуляцій та відкритої брехні. Безперечно, такі безвідповідальні дії мають на меті ввести виборців в оману і вплинути на їх волевиявлення.

Донецька обласна організація політичної партії «Слуга Народу» виступає за безумовний виборчий FAIR PLAY. «Слуга Народу» – за чесну гру у всіх її проявах.

Ми закликаємо всіх учасників політичного процесу дотримуватися принципів вільного демократичного волевиявлення. Будь-які маніпуляції, що мають на меті вплинути на результати виборів, неприпустимі!

Також ми звертаємося до Центральної виборчої комісії з проханням вжити всіх заходів для недопущення фальсифікацій та маніпуляцій з боку учасників виборчого процесу. Ми закликаємо правоохоронні органи: будьте пильними та принциповими! Стійте на сторожі законних прав та інтересів громадян, давайте жорстку відсіч спробам порушити Закон!

Звертаємося також до вас, наші земляки! Не піддавайтеся на провокації та маніпуляції! Якщо ви стали свідком порушень або маніпуляцій – повідомляйте про них правоохоронні органи!

Пам’ятайте: ваш голос сьогодні, це майбутнє рідного міста або селища завтра! Будьте свідомими!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Обратная связь

Если вы хотите привлечь внимание общественности и властей к какой-либо проблеме, сообщить новость, рассказать о происшествии, случае коррупции, обращайтесь в редакцию Новогродовка.INFO.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: