Поздравление председателя Донецкой облгосадминистрации Павла Кириленко с Новым годом ®

 Поделиться

Поделиться в

Дорогі земляки!

Наближається новий, 2021-й, рік.

Напевно, багато хто з нас хоче з полегшенням перегорнути чергову сторінку нашої історії. Адже 2020-й був по-справжньому непростим. Світ постав перед пандемією коронавірусу, і змушений був змінити звичний ритм свого життя.

Україна (і Донеччина зокрема) не стали винятком. Багато чого змінилося у житті кожного з нас. Але не варто нарікати. Адже у такі непрості часи загартовуються наші характери. Такі часи дають нам можливість оцінити, що є по-справжньому важливим у нашому житті.

А це передусім – люди! Живі і здорові. Щасливі й усміхнені. Дієві. Турботливі. Відкриті до вдосконалення і змін.

Я вдячний кожному, хто у цей непростий рік ефективно протистояв пандемії, і тим, хто попри все продовжував розбудовувати наше життя: будувати і ремонтувати школи й дитсадки, стадіони й льодові арени, лікарні, дороги, мости.

Ми робили це разом – пліч-о-пліч. Ми разом з вами дбали про тих, хто найбільше потребує нашої допомоги – дітей-сиріт, самотніх літніх людей, жителів прифронтових селищ, переселенців…

Маю надію, що наступного року ми збережемо цю єдність, і рік прийдешній стане роком наших перемог: у війні з пандемією та війні, яка по-живому ділить нашу область на частини — вільну та тимчасово окуповану.

Здоров’я, злагоди і щастя бажаю кожному з вас!

Бережіть один одного. Бережіть Україну!

Щасливого нового року!

Голова Донецької облдержадміністрації,

керівник обласної військово-цивільної адміністрації

Павло Кириленко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Обратная связь

Если вы хотите привлечь внимание общественности и властей к какой-либо проблеме, сообщить новость, рассказать о происшествии, случае коррупции, обращайтесь в редакцию Новогродовка.INFO.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: