Поздравление кандидата на должность главы Новогродовского горсовета Александра Шевченко с Международным днем людей пожилого возраста

Объявление | 10:00, 1.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ!

Хочу звернутися сьогодні до всіх людей старшого покоління. 1 жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Прийміть слова вдячності та відвертого захоплення вами — мудрими, щирими та щедрими!

Кожна сім’я тримається на любові та пам’яті старшого покоління. Завдяки вашому подвигу та праці можливе саме наше життя.  Ви передаєте свій досвід і знання, об’єднуючи покоління в єдиний ланцюг.  Та головне, що ви в будь-яких випробуваннях зберігаєте те, чого іноді не вистачає молодим —  надію та віру в кращий день.

Життя людини будь-якого віку має бути різноманітним, повноцінним і таким, що приносить задоволення.  І у зрілому віці можна відкривати в собі нові таланти, бути професійно затребуваними, брати участь у розвитку власної громади.  Молодим необхідні ваші поради та підтримка!

Дорогі земляки!  Нехай ваша осінь буде світлою та ніжною!  Нехай вас оточують тепло й турбота близьких людей.  Будьте здоровими, живіть довго та щасливо!

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ!

Хочу звернутися сьогодні до всіх людей старшого покоління. 1 жовтня в усьому…

Опубликовано Александром Шевченко Среда, 30 сентября 2020 г.

Подписывайтесь на нашу страничку Новогродовка.INFO в Facebook

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Обратная связь

Если вы хотите привлечь внимание общественности и властей к какой-либо проблеме, сообщить новость, рассказать о происшествии, случае коррупции, обращайтесь в редакцию Новогродовка.INFO.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: