Поздравление кандидата на должность главы Новогродовского горсовета Александра Шевченко с Днем юриста!

Политика | 13:13, 8.10.2020
 Поделиться

Поделиться в

Щиро вітаю юристів з професійним святом!

Як у теперішньому житті обійтись без кваліфікованих правників? Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б могли існувати без консультації юристів. Ваша професія почесна й відповідальна!

На жаль, у нашій рідній Новогродівці наразі не працює місцевий суд. Десятки і сотні жителів громади позбавлені права вчасно та якісно вирішити власні проблеми. Однак я впевнений в тому, що проблему з відсутністю місцевого судді дуже скоро буде вирішено.

Кожній людині хоча б раз у житті знадобилися послуги правників. Саме від вас – суддів, адвокатів, нотаріусів, юрист-консультантів, вчених-правників – залежать забезпечення прав та свобод кожного українця, а також розбудова демократичного та правового суспільства.

Тому прийміть у сей святковий день слова подяки. Нехай Ваша робота завжди приносить Вам задоволення і користь навколишнім. Бажаю вам законних рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість, ораторський дар і вдача завжди будуть з вами!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Обратная связь

Если вы хотите привлечь внимание общественности и властей к какой-либо проблеме, сообщить новость, рассказать о происшествии, случае коррупции, обращайтесь в редакцию Новогродовка.INFO.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: